VOD Pogoda Gry Katalog Firm Frazpc.pl Statystyki Stron Forum Hosting Programy Ipla Film Pozycjonowanie
Strona główna

2012-08-08 07:38:01

Wielki Gatsby z Leo - pół roku po terminie

Wielki Gatsby w reżyserii Baza Luhrmanna trafi na ekrany kin dopiero latem 2013 roku, a nie jak wcześniej planowano 25 grudnia tego roku.

Decyzja studia Warner Bros może być podyktowana faktem, że w świąteczny weekend konkurencja w kinach w tym roku jest bardzo duża. W ten sam weekend na ekrany kin wchodzą takie tytuły, jak Django Quentina Tarantino, Les Miserables Toma Hoopera oraz Hobbit Petera Jacksona.

Jak twierdzi przedstawicielka Warner Bros, Veronika Kwan Vandenberg: - Pierwsze pokazy filmu Wielki Gatsby spotkały się z wielkim uznaniem publiczności i uważamy, że dla wielu film ten będzie świetną propozycją na lato.

Akcja filmu Baza Luhrmana Wielki Gatsby oparta jest na motywach powieści Francisa Scotta Fitzgeralda o tym samym tytule. Jest rok 1922, ambitny pisarz Nick Carraway (w tej roli Tobey Maguire) przeprowadza się na przedmieścia Nowego Jorku, gdzie jego sąsiadem okazuje się być ekscentryczny biznesmen Jay Gatsby (Leonardo DiCaprio), który wciąga go w świat pełen przepychu.zobacz więcej

Premiery

zobacz więcej

Zapowiedzi

zobacz więcej

Recenzje

Repertuar kin
Miasto:
Kino:
Data:

Partnerzy